Ankieta

Nowa mapa na nowym silniku?

tak
7 (87.5%)
nie
1 (12.5%)

Głosów w sumie: 7

Autor Wątek: NOWA MAPA  (Przeczytany 7539 razy)

Nihiilm

• Hard Trainer
  • cyka
NOWA MAPA
« dnia: Maj 15, 2017, 04:00:21 pm »
Ostatnimi czasy dochodzą mnie słuchy jakoby nowa mapa miała nie być dodana do nowego silnika, tylko ma zostać stara i ma być "rozbudowywana". Aktualna mapa, która istnieje od niepamiętnych czasów(praktycznie każdy zna na pamięć i wie gdzie expić, oraz zna rozkład każdej legendy) ma być pozostawiona na nowym silniku, ale pytanie: po co? Ona nie jest przystosowana do nowego silnika, ona jest po prostu zrobiona przez administrację i moim zdaniem wchodzi tutaj nostalgia, bo nie chce sie główny admin z nią rozstać. Nowa mapa zaproponowana przez szatana jest o wiele lepsza, ładniej wygalająca, bardziej przejrzysta, do tego nikt z nas jej praktycznie nie zna (a nawet jeśli to jest to mały ułamek graczy), jest bardziej dostosowana pod nowy silnik i jego możliwości niż ta aktualna, ale jednak administracja woli męczyć się na starej mapie. Nie wiem w takim razie po co był kupowany nowy silnik, jeżeli ma pozostać stara mapa.

Chciałbym tutaj rozstrzygnąć raz na zawsze ten spór (bo główny admin zmienia zdanie co tydzień).
Jesteście za tym by była nowa lepsza mapa, czy ma pozostać stara?
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2017, 04:12:06 pm wysłana przez Nihiilm »
JG / JKD

[hQ] Pokemaniakadd

• Administrator
  • Heroic Trainer
  • Head Admin
    • Poke Moc
Odp: NOW MAPA
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2017, 04:19:02 pm »
Nowy silnik nie jest do mapy a mapa nie jest dostosowana pod "silnik" tylko są niektóre itemki ale kwestia ich wywalenia około 10min.
A widziałeś tą mapkę w hd? piękna jest ale faktycznie będzie trzeba myśleć o nowej albo tą przerobić
Trochę racja z tą nostalgią i wspomnieniami długo na tej mapie już jest

Nihiilm

• Hard Trainer
  • cyka
Odp: NOWA MAPA
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2017, 04:26:41 pm »
Starą mapę w hd widziałem i nie porywa mnie tak czy siak. A co do nowej mapy, to jest bardziej dostosowana niż ta aktualna. Przykład? w silniku jest coś takiego jak "klany", na starej mapie nie ma żadnego miejsca gdzie by takie klany mogły istnieć. Chcesz wiedzieć dlaczego tak walczę o nową mapę? Już Ci mówię. Chodzi o to, że starą mapę już znam praktycznie całą, a dodawanie do niej nowych elementów nic nie zmieni, bo praktycznie każdy kto grał na tym serverze ją po prostu zna. Nie będzie mi, ani innym graczom grało się przyjemnie na nowym silniku z nowymi technologiami na starej mapie, bo po prostu to będzie odgrzewany kotlet, tylko jedyną różnicą będzie to, że ten kotlet będzie polany ketchupem. Odkąd ludzie poznali starą mapę praktycznie całą, nie mają po co grać, w zamian siedzą w depo i sie nudzą. Wielki update miał przynieść powiew świeżości, a aktualnie ten powiew jest lekkim wiaterkiem zmian.
JG / JKD

[hQ] Pokemaniakadd

• Administrator
  • Heroic Trainer
  • Head Admin
    • Poke Moc
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2017, 04:57:43 pm »
Klanów nie będzie jest to zbędne tak samo jak golden arena

[hQ] Pokemaniakadd

• Administrator
  • Heroic Trainer
  • Head Admin
    • Poke Moc
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2019, 05:24:37 pm »
czy można dodać do eksportowanych punktów również XYZ z tabeli. Planuje zrobić sobie przegląd osnowy poz. i wys., ale potrzebowałbym też pełnych współrzędnych do wyświetlenia. Taka mapa łatwo byłaby obsługiwana przez smartfona i żegnaj problemie z zapomnianymi punktami osnowy
proszę napisać konkretnie o co ci chodzi  :trollface: